Kontakt

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie
Plac Kościuszki 3
33-130 Radłów

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 14 678 20 36
fax  14 656 18 95

 

Home

Jubileusz 130-lecia OSP i 25-lecia Orkiestry

130 lat OSP i 25 lat Orkiestry DętejFotorelacja z uroczystych obchodów jubileuszu 130-lecia jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Radłowie oraz 25-lecia działalności Orkiestry Dętej w Radłowie.

Fot. Anna M. Kędzior

Piknik Rodzinny ŚDM - DEKANAT RADŁÓW

ŚDM Dekanat RadłówFotorelacja z Pikniku Rodzinnego Tygodnia Misyjnego Światowych Dni Młodzieży 2016 r.


Fot. Anna M. Kędzior

625 LAT BISKUPIC RADŁOWSKICH

625 lecie Biskupic Radłowskich W miniony weekend tj. 9 i 10 lipca br. świętowaliśmy 625-lecie Biskupic Radłowskich. W sobotę odbył się piknik rodzinny, którego głównym organizatorem była Rada Rodziców z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Biskupicach Radłowskich oraz Stowarzyszenie na Rzecz Wsi Biskupice Radłowskie.
Niedzielne świętowanie rozpoczęło się od Mszy Św. w intencji całej parafii. Po nabożeństwie w okolicach Domu Kultury został posadzony pamiątkowy dąb, a następnie wszyscy zgromadzeni przeszli na stadion LKS Olimpia, aby wspólnie bawić się do późnych godzin wieczornych.

Fot. Anna M. Kędzior

Piknik rodzinny z okazji 625-lecia Biskupic Radłowskich

Piknik rodzinny Fotorelacja z pikniku rodzinnego z okazji 625-lecia Biskupic Radłowskich pod honorowym patronatem Burmistrza Radłowa Zbigniewa Mączki, zorganizowanego przez Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie, sołtysa oraz radę sołecką wsi Biskupice Radłowskie, Radę Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Biskupicach Radłowskich oraz Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Sportu, Rekreacji i Turystyki „Start” w Radłowie.

Pokaz sztuk walki Kung-Fu, tańca towarzyskiego, III bieg patrona.
Gry, zabawy, konkurencje sportowe oraz animacje dla dzieci a także loteria fantowa.
Pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej z Biskupic Radłowskich oraz zabawa taneczna z Zespołem „Breviter Band”.

 

WAŻNE!

STOP

Sprostowanie!


Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie informuje, iż wszelkie kontakty dotyczące zbierania funduszy na pomoce edukacyjne wykonywane były przez pracowników CENTRUM EDUKACYJNO SZKOLENIOWE COSINUSS ul. Wolności 262, 41-800 Zabrze, a nie przez pracowników Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie.

Nasza instytucja w tym celu nie podejmowała żadnych prób kontaktowania się z okolicznymi firmami, czy to telefonicznie, czy też e-mailowo.

Wartość otrzymanego kompletu albumów (6 szt. książek) według wyceny CENTRUM EDUKACYJNO SZKOLENIOWE COSINUSS ul. Wolności 262, 41-800 Zabrze wynosi 1000,00 zł.

Według informacji telefonicznych uzyskanych od pracowników CENTRUM EDUKACYJNO SZKOLENIOWE COSINUSS akcja zbierania funduszy została zakończona. Wszelkie kontakty wykonywane przez ww. firmę w imieniu Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie po tym terminie nie są zgodne z naszą wolą.

Z dniem 19.07.2016 r. Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie informuje, że współpraca z CENTRUM EDUKACYJNO SZKOLENIOWE COSINUSS ul. Wolności 262, 41-800 Zabrze została definitywnie zakończona oraz, że w przyszłości zdecydowanie nie będzie z nią współpracować.

Jednocześnie informujemy, że Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie zawsze, w sytuacji, gdy pragnie pozyskać sponsora dla swoich działań, samodzielnie się z nim kontaktuje.
Ponadto informujemy, że nasza instytucja kultury może wystawiać faktury.

Strona 10 z 58

Początek strony